Chciałbyś na drewnianym przedmiocie uwiecznić jakiś napisać lub grafikę? Przygotować drewniane gadżety reklamowe? Z nami to możliwe!

Oferujemy profesjonalne wypalanie w drewnie dwoma nowoczesnymi metodami:

- znakowania matrycą

- grawerowania laserowego.

Pomaga to w spersonalizowaniu akcesoriów oraz uatrakcyjnieniu ich wyglądu.

Wypalanie w drewnie to niezawodny i bardzo efektowny sposób na sygnowanie swoich produktów, bez obawy ich zniszczenia. Usługa jest bezpieczna, nie powoduje uszkodzeń drewna ani deformacji produktu. Grafika wygląda estetycznie i przejrzyście, a co najważniejsze - jest ona trwała i nie ulega zniszczeniu ani zmyciu.

Każdy drewniany przedmiot może zostać spersonalizowany i poddany takiemu zabiegowi. Możemy dokonać grawerowania przedmiotów codziennego użytku, takich jak deski do krojenia, drewniane łyżki, stolnice, kufle i nie będzie to miało żadnego negatywnego wpływu na czynności, do których są one przeznaczone.

Ładny przedmiot z osobistym motywem graficznym to również doskonały pomysł na ciekawy i zindywidualizowany prezent.

Zapraszamy do przejrzenia zrealizowanych przez nas projektów związanych z procesem wypalania w drewnie. Ceny uzgadniamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej lub kontaktu mailowego. Minimalna ilość zamówienia to 10 sztuk. Dla większej ilości zamówień zapewniamy atrakcyjne ceny oraz rabaty.

WYBRANE Z OFERTY

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, które dla Ciebie spersonalizujemy!